מא

רחוב הרצל ברחובות הפך כבר מזמן למקום המכיל חיי לילה ערים, מסעדות טובות ובתי קפה מיוחדים. אחד המקומות הראשונים שנפתחו שם, ושבישרו על העתיד לבוא, היא מסעדת מא, שהפך עם הזמן לשם נרדף למקום שנעים לבלות בו כמעט בכל שעות היממה. אם אתם מחפשים מקום המגיש מנות טעימות, אך שבילוי בו איננו מסתיים רק באוכל אלא ממשיך הרבה אחרי, מסעדת מא תתאים לכם ככפפה ליד.

ההפתעה הצפויה לכם בעת ביקור ראשון במסעדת מה נובע מן העובדה שהמקום ממוקם בבנין הניצב סמוך לרחוב סואן, אך המסעדה מתאפיינת בשקט נעים עד שקשה יהיה לעיתים לקבל את העובדה שאתם נמצאים בלב העיר רחובות ולא באיזה ישוב מבודד. המסעדה מתאפיינת בעיצוב מעניין המשלב חדשנות מרעננת ועתיקות קסומה, בר ארוך המתפאר במבחר משקאות מכובד, ומספר חללי ישיבה שונים וביניהם מרפסת מאווררת למעשנים. האווירה במקום משרה על המבקר שלווה, ומעניקה לו את כל הדרוש על מנת לחוות ערב מהנה המשלב אוכל טוב במחירים סבירים, מוזיקה רגועה ושירות מקצועי.

התפריט במא שומר על איזון עדין בין מנות גורמה מעניינות, ובין מנות עמוסות שישביעו גם את אלה שבאו קודם כל לשבוע ורק לאחר מכן עבור כל השאר. אחת המנות הראשונות בהן מומלץ להתנסות היא פטריות בגריל, המוגשות על מצע ברוסקטות פסטו וגבינת עיזים (39 ₪), אשר לאחר שתקבלו את המנה, תתהו ביניכם לבין עצמכם כי אם זו מנת הפתיחה מה יהיה גודלן של העיקריות. כי כאמור, במסעדת מא חשוב שתקבלו תמורה הולמת לכספכם שתתבטא במבחר, בכמות ובאיכות. בלילות החורף הקרים, מומלץ להזמין את מרק היום שיחמם את הגוף בטעם, במרקם ובכמות. במקום מוגשות עוד עשרות מנות מסוגים שונים ביניהם נשנושי מא, כריכים, פסטות, פירות ים, סלטים, ועוד. אחת המנות העיקריות עליהן רצוי להתעכב היא צלעות טלה צרובות על הגריל (72 ₪) שיחסית למחירן הסביר יעניקו הנאה קולינארית אמיתית שתגרום לכם לתהות לגבי טעמן של המנות האחרות והמגוונות שבתפריט.

כתובת: הרצל 226 רחובות