שוקולטה

למי שאוהב מאכלים מתוקים, ושוקולד בפרט, אך עדיין לא ביקר במסעדת שוקולטה, כדאי מאוד להתחיל לתכנן את הטיול הבא שלו לראש פינה.

מסעדת שוקולטה שוכנת בבית עתיק ומיוחד בלב אתר השחזור של ראש פינה. המקום מציע מאכלים שונים בטעמים מיוחדים ובראשם השוקולד. ראש פינה ידועה כאחד המקומות המיוחדים במדינה ומהווה מוקד משיכה למבקרים רבים מהארץ ומהעולם. עכשיו תארו לעצמכם את אחד המקומות המיוחדים בארץ ובו אחת המסעדות המיוחדות בארץ המגישה מנות מהמיוחדות בארץ ותגיעו לבד למסקנה – חבל שטיול בצפון הארץ יחלוף בלי להתפנק על ארוחה מעניינת בשוקולטה.

למרות שמו של המקום, המסעדה מגישה מאכלים איכותיים מלבד שוקולד, וארוחת בוקר במקום יספקו לגוף את כל הדרוש לו על מנת להתחיל את היום במצב רוח טוב. ארוחות הבוקר המתאפיינות בסגנון כפרי כוללות אומלטים שונים, גבינות, לחמים ועוד. מלבד ארוחות הבוקר, ניתן למצוא במקום תפריט מגוון המתאים לכל שעות היום ושכולל בין היתר מאפים שונים, כריכים שופעים, טוסטים, פסטות ועוד. אך כמובן שהמנות המומלצות ביותר במקום הם אלה המכילות שוקולד, ושטעמן יפתיע גם את אלה שלא האמינו ששוקולד יכול להיחשב לארוחה.

מנות השוקולד כוללות מרקי שוקולד מדהימים, הנראים כיצירות אומנות של ממש ובעלות טעם משכר שיותיר כל חובב שוקולד (אבל לא רק) עם תחושה של עוד. בנוסף ניתן למצוא במקום פונדו שוקולד ולצידו פירות טריים שהשילוב ביניהם הוא משהו לספר עליו בבית, גם משקאות השוקולד המוגשים במקום יהוו פינוק אמיתי ובשילוב סופלה השוקולד (לאוהבי שוקולד אמיתיים) יגרמו לכם לאשר לעצמכם ששמו של המקום, והמוניטין שיצא לו ללא ספק מוצדקים.

מלבד ההופעות שמארח המקום (מומלץ להזמין מקום מראש) האוכל הטוב והאווירה הנעימה, ניתן למצוא במסעדה בר מגוון וחפצי אומנות שונים המוצעים למכירה. סיום ארוחה בשוקולטה איננו מחייב את סיום ההנאה, לאחר הארוחה הטובה (או לפני) תוכלו לסייר ברחובות ראש פינה וליהנות ממגוון האתרים הפזורים במקום ובסוף הטיול, אולי לשוב לאיזו מנת שוקולד נוספת...

כתובת: אתר השחזור ראש פינה