לולו

מתחם בזל תמיד הזכיר לי באופן משונה את מרכז הכרמל החיפאי – חנויות נעליים יקרות להפליא (שגם אם היו משלמים לי לא הייתי נועלת, כמובן), מספרות לגיל הזהב, כמה חנויות לחפצי נוי שאיש אינו צריך וכמה בתי קפה שהגיל הממוצע בהם הוא 63. אחד ההבדלים הבודדים בין שני היקומים המקבילים האלו הוא מחסור בחנייה שלא פוסח על שום שכונה תל אביבית, ואפילו לא על מתחם בזל היוקרתי. אבל יש גם הבדל אחד נוסף: בניגוד למרכז הכרמל, שכל שיש לו להציע בתחום הקפה הוא הסניף המקומי של אר-קפה ואולי איזה "גרג" קטן (איך אפשר בלי?), במתחם בזל תוכלו להתפנק בקפה-פטיסרי החביב למדי "לולו".

אני מודה, הלכתי כבר כמה פעמים, ואני לא זוכרת שאי פעם התאכזבתי. ניסיתי מרק, פסטה, סלטים, ארוחות בוקר (מוגשות עד 16:00), ואפילו מנת דגל חביבה בשתי וריאציות: פרנץ'-טוסט מלוח ומתוק. אני לא יודעת מה יש במנה הזו, אבל בפשטותה היא שולחת אותי היישר לגיל 5. העוגות מצוינות והקפה משובח.

המוסיקה נחמדה, האווירה רחוקה מלהיות פלצנית, העיצוב ביתי, המלצרים תמיד מסבירי פנים והמחירים - ממש לא בשמים. בנוסף - אם אתם עובדים מהבית וצריכים קצת הפסקה מד' אמותיכם תמיד תוכלו להעמיס לפטופ על שכם ולהתחבר לרשת האלחוטית של לולו, שתאמץ אתכם בחום אל חיקה.

בכל שבוע ביום שני מתקיים ערב טאפאס והופעה חיה. חוץ מזה המקום פתוח בימים א'-ה' בשעות 7:00 עד חצות, בימי ו' עד מ-7:00 עד 19:00 ובימי שבת מ-9:00 ועד חצות.

כתובת: אלקלעי 5, מתחם בזל, תל-אביב