מסעדת כפר נחום

על אחד מחופיה הצפוניים של הכינרת, על קו המים, מול נוף מהפנט, נמצאת אחת המסעדות המזרחיות הטובות בארצנו, שהסיבה לכך שאולי עדיין לא שמעתם עליה היא שמי שמבקר בה כנראה רוצה לשמור אותה לעצמו.

לא פשוט למצוא בארצנו מסעדה המגישה אוכל טעים, במנות גדולות, עם יחס חם ושנמצאת מול נוף שלא תוכלו לגרוע ממנו את עיניכם במהלך כל הארוחה. מסעדת כפר נחום היא אחת מאלה, ובנוסף לכל האמור מציעה לאורחי המסעדה חניה חופשית וחוף כינרת פרטי. אם במהלך טיול בצפון אתם חשים רעב, ומחפשים מקום פשוט ומיוחד שיספק לכם אוכל משביע, אל תהססו. ממסעדת כפר נחום תצאו שבעים, נינוחים והכי חשוב מרוצים.

כיאה למסעדה מזרחית ראויה, המסעדה מעוצבת בפשטות ומציעה מנות משביעות ומהנות. אחת המנות המומלצות שמוגשות במקום היא סטייק עסיסי העשוי על האש ומשתלב היטב עם האווירה במסעדה ועם השלווה של הכינרת. הסטייק מבושל בתיבול מקומי המעניק לו ניחוח מזרחי וטעם חזק וייחודי. מנה נוספת בה מומלץ להתנסות היא דג מושט, שנדמה כי רק לפני מספר דקות נדוג וכעת מופיע על הצלחת שלכם וממתין שתתחילו להתענג. בזמן האכילה, נדמה שאלה האמונים על הבישול במקום, יודעים מהו הרגע המדויק והנכון להרים את הדג מן האש, כך שיבושל מספיק כדי לא להעניק תחושה של דג נא, אך יחד עם זאת ישמור על עסיסיות וטעמו העדין. במקום מוגשים סלטים טריים באופן חופשי, כך שעוד לפני שתסיימו את הצלחת, ומבלי שתחושו בכך, המלצר כבר יחליף אותה בחדשה ויעלם בחיוך. מומלץ גם להתנסות בקינוחים הביתיים שמוגשים במקום ושישאירו טעם מתוק עוד זמן רב לאחר שתעזבו.

בשל גודלה של המסעדה, מיקומה האטרקטיבי והחוף שסמוך לה, מומלץ לקבוצות מטיילים המחפשים אחר מקום טוב לאכול בו להגיע למקום. במקרים כאלה מומלץ לטלפן מראש ולקבוע עם מנהל המסעדה (עלי) שישמח לסייע לכם בכל בקשה. לאחר שתגיעו למקום תגלו אדם מעניין שישמח לשרתכם על הצד הטוב ביותר.

כתובת: כפר נחום – צפון הכינרת