מסעדת אנטריקוט

כידוע, לא כל המסעדות בארץ מגישות אוכל כשר, ומבין אלה שעושות זאת, לא תמיד קל למצוא מסעדה המגישה אוכל כשר ברמה גבוהה. אחת מאלה שכן עושה זאת, ועל הצד הטוב ביותר, היא מסעדת אנטריקוט בירושלים, המתגאה באוכל איכותי ורמת כשרות גבוהה (כשר למהדרין – גלאט הרב מחפוד).

הביקור הראשון במסעדת אנטריקוט מלווה בחשש מסוים, כיוון שהשם שיצא למסעדות בעלות רמת כשרות גבוהה היא של מקומות יקרים המגישים מאכלים ברמה נמוכה. אולם לא כך הדבר במסעדת אנטריקוט, מבחר הסלטים שמכסים כהרף עין את השולחן, והפיתות החמות שנעשות במקום וממשיכות להגיע עד תום הארוחה, מבהירים שכאן מדובר במסעדה שבה סיפוק דרישות הלקוח ניצבת במקום הראשון.

אחת המנות הטובות של המקום, שעל מנת ליהנות ממנה תאלצו להיפרד מסכום מכובד של 159 ₪ היא אנטריקוט הבית במשקל 700 גרם. למרות הסכום הגבוה, שעלול לגרום לרבים לבחור במנות הקטנות יותר (300-500 גרם במחיר 99-129 ₪ בהתאמה), מובטח לכם נתח איכותי מכובד, שיהלום את מחירו הגבוה, ושיגרום לכם לשקול שוב את הטענה שטעמו של בשר כשר נופל מזה שאיננו עומד בהגבלות הכשרות.

למרות שקשה יהיה להתמודד עם מנת הסטייק האיכותית, גם לאלה המעדיפים דגים על פני בשרים מובטחת הנאה בעת ביקור במסעדה. פילה הפורל שמוגש במקום (99 ₪), ושמתאפיין בתיבול דומיננטי, הוא יצירה אמיתית בכל הנוגע למנות המכילות דגים. גם מנת פילה הדניס תותיר אתכם עם הרגשה טובה של הנאה ושובע, רק שבמקרה הזה אולי תרגישו עם בוא החשבון שאולי היה קצת מוגזם לדרוש 109 ₪ עבור המנה, למרות שמחירי המנות כוללים את הסלטים ואת הפיתות שמוזרמים ללא הרף אל השולחן.

אחד המאפיינים הידועים של המסעדההם אירועי ערב או צהריים כשרים באווירה אינטימית. אלה שיבחרו לחגוג אירוע במקום, יוכלו לקבל – מלבד רמת כשרות גבוהה – הצעת מחיר אטרקטיבית שהופכת את השיקול אם לחגוג במקום להחלטה קלה יותר, וצוות מקצועי ומיומן שיהפוך כל אירוע במקום לחוויה קולינארית שלא תשכח במהרה.

כתובת: המרפא 1, הר חוצבים, ירושלים כשר גלאט הרב מחפוד