מסעדת דארנא

למי שמתכנן טיול למרוקו, למי שכבר ביקר ומתגעגע, ולמי שאוהב אוכל מרוקאי, מומלץ לבקר במסעדת דארנא שבירושלים, שהיא מסעדה כשרה למהדרין על טהרת הבישול המרוקאי, הממוקמת במבנה עתיק ושמנסה להעניק לכולם את הטעמים המיוחדים ויוצאי הדופן של המטבח המרוקאי.

כבר ברגע הכניסה למסעדה מרגישים באווירה המרוקאית הייחודית, אשר לוקחת אותך למסע קסום אל תרבות האוכל הצפון אפריקאי המיוחדת, ואל הבישולים והניחוחות המקומיים, שרבים מחשיבים אותם לטעימים בעולם. מסעדת דארנא מעוצבת בסגנון מרוקאי עם קשתות מרהיבות, קירות מעוטרים, מנורות עדינות וחלונות צבעוניים. לכל אלה מתווספים הניחוחות הייחודיים למקום, שכמו נאספו בהרי האטלס הרחוקים והובאו אלינו לירושלים.

התפריט המרוקאי מציע מגוון מאכלים המנסים (ולרוב מצליחים) להעניק למבקר טעימה ייחודית מבישול מרוקאי אותנטי, שיפתיע גם אתה אלה שחשבו שכבר לא ניתן לחדש להם דבר וחצי דבר בכל הקשור לבישול מרוקאי. ממגוון סלטים אותנטיים, הכוללים ז'אאלוק, סלק עם לימון, זיתים שחורים חריפים ועוד, שיעטפו את הלחם הביתי המעולה אשר מוגש במקום ושיאלץ אתכם להכריח את עצמכם לעצור על מנת להותיר מקום למנות הבאות; דרך קוסקוס מסורתי על כל התוספות שטעמו ומרקמו יגרמו לכם ללקק את האצבעות; ועד בשר כבש המבושל בבישול איטי ומתובל בטוב טעם כיאה למטבח המרוקאי. לסיום, יוגש תה ירוק וחזק שיסמן את תום חלקו של האוכל ואת המעבר לקינוחים.

למי שיבחר לחגוג את טקס החינה במקום (או כל אירוע אחר) מובטחת חוויה הקרובה ביותר לדבר האמיתי – מסיבה מתמשכת כפי שהיה נהוג במרוקו. אנשי הצוות, המנוסים בהפקות בגדלים שונים (עד 200 איש) ובנושאים שונים (בר מצוות, חינות, ימי הולדת ועוד) יסייעו בהפיכת האירוע למסיבה אשר תיזכר לזמן רב כאחד האירועים המיוחדים שיצא לכם לחוות. במקום קיים גם מרתף יינות איכותיים, המיושנים במרתף במשך שנים רבות ושילוו את הארוחה תוך שהם מעניקים לכל אחת מהמנות את העוצמה הראויה להן.

כתובת: יוחנן הורקונס 3 ירושלים