מסעדת דג על הדן

אם אתם נמצאים באזור הצפון, ומחפשים מסעדת דגים איכותית, מסעדת דג על הדן היא המקום עבורכם. כבר יותר מעשרים שנה שמסעדת דג על הדן מאכילה בנדיבות את המבקרים הרבים שמגיעים לטיול בצפון הארץ, ואת המקומיים אשר מעוניינים בארוחת דגים איכותית. מיקומה יוצא הדופן של המסעדה - בתוך סבך ירוק ובנקודת המפגש של החצבאני ונחל הדן – כמו גם המנות הטעימות שמוגשות במקום, הם שהביאו לכך שהמסעדה נחשבת לאחד המקומות עליהם אין לפסוח בעת ביקור בצפון.

המסעדה הרחבה, העשויה עץ ואבן, מציעה מספר מקומות ישיבה שונים, שהמומלצים שבהם הם השולחנות הקרובים לשפת הנחל, ושמעניקים ארוחה באווירה נעימה ובשילוב חווית טבע מהנה. מומלץ להגיע בשעות היום על מנת ליהנות מיופיו של המקום שיספק למבוגרים ארוחה טובה באווירת טבע מיוחדת, ולילדים אטרקציה מהנה. התפריט המגוון מציע מבחר רחב של דגים מקומיים ודגי ים שונים, כמו גם סלטים עשירים וקינוחים מתוקים.

אחת המנות הטעימות שמוגשות במקום היא דג הפורל, אשר גדל סמוך למסעדה ובשל כך מוגש מן המים הישר אל הצלחת. הדג העשוי בגריל (או אפוי לבחירתכם), מוגש על מצע עלים רעננים לצד תפודים אפויים, כך שכל שנותר הוא לטפטף כמה טיפות לימון על בשרו הלבן של הפורל ולהתחיל לסעוד. מלבד דגים, ניתן למצוא במסעדה גם כריכים טריים, פסטות, עוגות ומנות צמחוניות מעולות.

למרות ששמה יצא כמסעדת דגים מעולה, כדאי לבקר במקום גם בשעות הבוקר, עת מוגשות ארוחות בוקר איכותיות בסגנון כפרי, הכוללות בין היתר ביצים באופני בישול שונים, לחמים טריים, גבינות, מיצים סחוטים ועוד. הארוחה הדשנה, בשילוב המיקום המיוחד של המסעדה יהוו פתיחה מהנה לכל יום טיול בצפון.

בעת ביקור במסעדת דג על הדן, ניתן לשלב סיור בבריכות הפורלים שבמקום ואף לרכוש דגים טריים. המסעדה ממוקמת מול קיבוץ הגושרים (על כביש מספר 99).

כתובת: