מסעדת מול הים

נמל תל אביב שינה את פניו במהלך השנים האחרונות והפך למקום שוקק חיים ורווי במסעדות איכותיות. אחת מהן היא מסעדת מול ים – מסעדת שף המגישה דגים ופירות ים מן הרמה הגבוהה ביותר וששמה הולך לפניה בכל הקשור לאיכות, ייחודיות ויוקרה. מלבד המנות האגדתיות שמוגשות במקום, מיקומה של המסעדה, סמוך לקו המים של הים התיכון, מעניק למבקר במקום תחושה אמיתית של רעננות, ולאחר שנשם את ריח הים והביט בכחול, כל שנותר לו הוא להיכנס למסעדה המעוצבת בסגנון המשלב יוקרה ועידון ולהתחיל את התענוג הקולינארי.

בין אם תבחרו במנת אויסטרים עשירה, דג טרי או לובסטר בשרני, כל אחת מן המנות המוגשות במקום, יגרמו לבלוטות הטעם שלכם להתמוגג - מחזה מרשים בפני עצמו. המנות המעוצבות המוגשות במקום זוכות לטיפול אישי עד שלפעמים תתקשו לפגום במראן המושלם על ידי נעיצת מזלג או סכין. אך אל דאגה, היופי איננו מסתיים במנה הראשונה, אלא ממשיך אל המנות העיקריות, היינות האיכותיים והקינוחים המהממים.

למרות התמורה ההולמת לכסף (הרב) שתשאירו אחריכם, המחירים במקום אינם זולים ואינם מתאימים לכל כיס. לאלה שבכל זאת ירצו ליהנות מן המטעמים הרבים שמוגשים במקום, מומלץ להגיע בשעות בהן מוגשות המנות העסקיות, שמכילות בתוכן את הטעמים שבמקום ושעלותן יותר מהוגנת ביחס למנות. בין היתר, ניתן למצוא בעסקיות: קוקי סאן ז'אק בעסיס פירות אדומים בעל טעם מהפנט, סאשימי סלומון, דג היום, לובסטר בגריל המוגש לצד סלט עלים ושטעמו לא ישכח במהרה ועוד המון מנות איכותיות.

רבים רואים במסעדת מול ים את אחד המקומות המובחרים בארצנו לארוחה ברמה גבוהה, לא לחינם כתב אודותיה אבי אפרתי בידיעות אחרונות: " האם מדובר במטבח הטוב ביותר בארץ? שאלה טובה, שהתשובה עליה לא יכולה להינתן במונחים מוחלטים. דבר אחד ברור: עבור מי שמחפש פירות ים כמו בעיירות שלחופי האטלנטי, ולא עסוק בלספור את הכסף, מול ים היא ללא ספק הכתובת."

כתובת: התערוכה 3, האנגר 24, נמל תל אביב. תל אביב.