מסעדת אידי

מסעדת אידי דגים, הנמצאת ברחוב הבושם 6 בעיר אשדוד, מציעה מאכלי ים טריים באווירה מיוחדת. כבר בכניסה למסעדה תחושו את הים בכל פינה, כיוון שחלקה הפנימי של המסעדה מעוצב כספינה ענקית, ומכיל ריהוט, אביזרים ותמונות בהווי של יורדי ים. השירות במסעדה הוא ללא רבב ומתחיל מרגע הכניסה, עם ליווי אישי אל השולחן והצגה רישמית ע\"י המלצר/ית שישרתו אתכם במהלך הארוחה. עוד טרם תתחילו להזמין את המנות, תוכלו לבחור בין מגוון היינות האיכותיים שמוצעים במקום: מיקבי בוטיק איכותיים עד ליקבים הנחשבים ביותר ברחבי אירופה וישראל. לאחר שבחרתם את היין שיהלום את דרישותיכם, תוכלו לעבור לדבר האמיתי: תפריט האוכל.

למרות שמסעדת אידי מתאפיינת בעיצוב ובמנות באווירת ים, יוכלו גם אלה שאינם חובבי התחום למצוא מנות שיענו לדרישותיהם. סלטים שונים שאינם מכילים מאכלי ים, פסטות, בשרים על האש ועוד. אלה שמאכלי ים כן עושים להם את זה, ימצאו תפריט מגוון שהמבחר הגדול שמופיע בו מקשה על הבחירה, אך כמעט כל מנה שתבחרו אצל אידי תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, כי מסעדת אידי מתבססת על טריות ואיכות ללא פשרות. בין המנות הראשונות, מומלץ לנסות את הקלאמרי בקדאיף המספק שילוב חינני של קלאמרי מטוגן, המשולב בקדאיף פריך ושתהווה פתיחה הולמת לארוחה. מנה נוספת שמומלץ לנסות היא שרימפס ואבוקדו, המספקת שילוב מעניין של שרימפס ואבוקדו טריים. למרות האיכות הגבוהה והשפע של המנות הראשונות במסעדה, כדאי לשקול לוותר על קבב הדגים שמוצע במקום, ושטעמו ומרקמו רחוקים מאוד מן האיכות והטעם בה מתגאים במסעדת אידי. כעת, לאחר שהתענגתם על מנות הפתיחה, תוכלו לבחור לאיזה כיוון לקחת את המשך הארוחה: סטייק עסיסי, דג בשרני, או מאכלי ים טריים. לאלה שיבחרו בפילה טונה אדומה בגריל, מובטחת מנה שתותיר אותו עם פה פעור וחיוך רחב, אך קרוב לוודאי שגם שאר המנות המוגשות במקום יגרמו לאותה תחושה.

הערה: כיאה למסעדה המתגאה באוכל טרי בלבד, לא כל המנות מוגשות בכל יום.

מומלץ להזמין מקום מראש, בייחוד בערבי חמישי, עת מופיע במסעדה זמר מקומי עם שירי ארץ ישראל שהופך את הערב לחגיגה אמיתית של מאכלי ים ושמחה.

כתובת: הבושם 6 אשדוד