עיצוב שולחנות לאירוע

באירועים גדולים, בין אם אירועים משפחתיים כגון חתונות, בר מצוות או בריתות ובין אם אירועים עסקיים ומסחריים או אירועי השקה, מראה העיניים הוא הרושם הראשון שמקבלים אורחי האירוע וחבריהם והוא יכול להשפיע על מצבם רוחם במהלך כל האירוע עצמו. לכן עיצוב השולחנות חשוב כל כך. פינות ישיבה נוחות, מעוצבות באופן משובב לב על פני ריצוף שיש מהודר יכולים לתת תחושה יוקרתית ונינוחה בו זמנית. פינת ישיבה יכולות להיות או סביב שולחנות או על ידי פינות ישיבה ייעודיות קטנות על כריות ושולחנות נמוכים. תהיו בטוחים שכבר כאשר כשהאורחים יצעדו על השביל עם ריצוף שיש הם יבחינו בעיצוב השולחנות ויקבלו את מצב הרוח הראשוני שילווה אותם במהלך כל האירוע.

פרמטרים לעיצוב שולחנות

פינות ישיבה כדאי לבחור לפי הגיל הייעודי של האורחים באירוע. בת מצווה, למשל, שרוב האורחים הם צעירים, וכן חתונות שלזוגות צעירים ,יכולים לעצב פינות ישיבה סטייל סיני או הודו, עם כריות, פופים, שטיחים ושולחנות מעוצבים נמוכים. פינות ישיבה נמוכות וצעירות לא חייבות להיות מוזנחות, ההפך, דווקא גודלם הקטן מאפשר לכם להשקיע ללא עלות גבוהה. אפשר לעצב את השולחנות באופן קליל על ידי פרחים צבעוניים ומפיות תואמות או אפילו לקחת את הרעיון של השאנטי עוד צעד קדימה ולשים מאפשרות דמיות צדפות ומפיות בצבע חול ים. באירועים עסקיים, בעיקר כאלו הנערכים בתוך מלונות עם ריצוף שיש, רצוי למקם פינות ישיבה על ספות גבוהות יותר ולתת לאורחים לשבת בנוחות ובאווירה רשמית יותר. השולחנות יהיו תואמים לאווירה ורצוי לשים עליהם עיצובי פרחים כגון ורדים ומפיות במקום נייר.

שולחנות מיוחדים לאירועים

ריצוף שיש אין בו די כדי לבנות אווירה יוקרתית. אומנם, ריצוף שיש נותן מיידית אווירה של השקעה, עושר ותשומת לב לפרטים, אולם אין כמו שולחן המעוצב בקפידה כדי לתת לאורחים תחושה שניתנה להם השקעה מרבית. בעיקר באירועים גדולים ,הקדישו פינות ישיבה מבודדות במקומות הרחוקים ממערכות ההגברה, כך יוכלו אורחים לשוחח בניהם ולחוש אינטימיות וביתיות גם בשטח גדול יחסית. ניתן לבחור שולחנות התואמים לכל ריצוף שיש במקום על ידי מפות בצבעים הרמוניים ולשדר יוקרה גם בעלות נמוכה על ידי הקפדה על אלמנטים כך שישתלבו בעיצוב הכולל של אולם או גן האירועים.

פינות ישיבה אינטימיות מול שולחנות קבוצתיים

בכל אירוע, חשוב להקצות גם ממקום לאנשים לשוחח בפרטיות. פינות ישיבה מרוחקות יחסית יוכלו לעשות את העבודה, אולם, גם פינות ישיבה מרוחקות צריכות להשתלב עם העיצוב הכולל של המקום, לכן, אל תחשבו שבקצה השביל עם ריצוף שיש האירוע נגמר, להפך, לעיתים דווקא פינות המסתור הן אילו שיעשו את רושם הטוב ביותר. השקיעו גם בעיצובם של השולחנות המרוחקים ממרכז האירוע. ניתן לקשט אותם או להשקיע מראש בשולחנות חשופים שמרשימים בצורת הגימור המובנית שלהם.