קייטרינג רות

רות הינה שפית צרפתית בעלת ניסיון של כ 20 שנה. היא מצליחה לספק שירות ברמה גבוהה אודות האוזן הקשבת שלה. ההתייחסות המקצועית והחמה לדרישותיכם מאפשרת לה להגשים את האירוע שחלמתם עליו.

קייטרינג לאירועים שיהיה קוקטייל, ברונץ עיסקי, ברית מילה או בר מיצוה רות תפתיע אתכם עם מבחר מתכונים עשיר בטעמים נפלאים. בסגנון ים תיכוני, אירופאי או אפילו אקזוטי המעדנים שלה ישמחו את החך שלכם באלף דרכים.

בקייטרינג חלבי תמצאו כל מיני קישים גרטא וסלטים על בסיס גבינות עשירות בטעם. תוכלו גם ליהנות ממבחר רחב של דגים : ברוטב , קציצות, פאי... תדמיינו את המתיקות של המנות האחרונות הקלאסיות, את השוקולד הנמס תחת לשונכם. תוכלו גם לצאת מן הפסים אם השרלוט ופטיפורים מעוצבים על פי מסורת האפייה הצרפתית. קייטרינג בשרי: בישול הבשר הינו חלק בלתי נפרד מה''מדע" של השף.
עוף הודו או בקר (לפי תיבול צרפתי (עוף בסקז) או יותר אקזוטי (חמוץ מתוק וסיני השף אינו מסתפק בשלמות הטעמים.
רות והצוות המעצבים שלה שמים דגש לעטיפה, להצגה ולעיצוב של המנות ושל האירוע כולו. העיצוב כחלק בלתי נפרד מחוויית האירוע : מה שעושה את ההבדל בין אוכל לבין אומנות המטבח. העיצוב יפתה את אורחיכם : לא יתאפקו לגעת או לטעום את המאפים הנפלאים הלחמים החמים ואת הבישולים הלבושים. קייטרינג גורמה ! ועיצוב יצירתי ? אל תחשבו שהמחירים של קייטרינג רות הינם מופרזים מחירים הוגנים בכל התפריטים. עומס התפריט יאפשר לכם לבחור באופציות המתאימות. על תדאגו רות תמיד תמצא פתרון ומענה לאילוצים שלכם.
היא תעזור לכם למצוא את הפורמולה המתאימה תוכלו גם להציץ לתפריטים המפורטים באתר אינטרנט של קייטרינג רות תוכלו גם להציץ לתפריטים המפורטים באתר אינטרנט של קייטרינג רות ולבחור ישירות.
אל תתלבטו להתקשר ולבקש עצות לאירוע שלכם! האוזן הקשבת שלה מחכה לכם. בתאבון