קייטרינג גורמה לאירועים חשובים

אין ספק כי כל אירוע מוצלח מתחיל באוכל איכותי, וכי אם אתם מעוניינים באירוע שייזכר אחר כך לתקופה ארוכה, חובה להשקיע מחשבה במאכלים המוגשים. בשנים האחרונות נכנס לשוק שחקן חדש אשר תפקידו לשדרג לכם את השמחה, והוא קייטרינג גורמה לאירועים. ההבדל העיקרי בין קייטרינג גורמה לקייטרינג רגיל הוא במילה "גורמה", אשר מבטאת יוקרה אחרת של אוכל. המושג "גורמה" הוא מושג אשר נלקח מהתרבות הצרפתית, ופירושו דיוק וקפדנות. קייטרינג גורמה הוא למעשה קייטרינג אשר מגיש רמה אחרת של מאכלים, המתבשלים ונאפים בדיוק מירבי, ובתשומת לב רבה לחומרי הגלם ולפרטים הקטנים. קייטרינג מן הסוג הזה מקפיד מאוד על ההתאמות המדויקות בין החומרים והצבעים במזון, ויוצר שילובים מיוחדים של מאכלים. למעשה, לא כל אחד המתמחה במטבח ובעולם הקייטרינג יכול לפתוח קייטרינג גורמה, רק שפים מדויקים אשר מכירים היטב את רזי הבישול האסתטי, ובעלי יכולות ומיומנויות לייצר שילובים מיוחדים יכולים לצלוח הקמה של קייטרינג מיוחד שכזה.

אסתטיקה לא רק במזון

אמנם קייטרינג גורמה איכותי מציע אסתטיקה ודיוק במזון ובקינוחים אותם הוא בוחר להגיש, אך האסתטיקה, הדיוק וההקפדה לא מתבטאים רק במזון, אלא גם בצורת ההגשה, בכלי ההגשה, בהקפדה על שירות מקצועי וענייני, בלבוש של המלצרים, ובעוד פרמטרים נוספים אשר מעניקים הרגשה יוקרתית לאירוע כולו. קייטרינג גורמה יוקרתי שם דגש מיוחד על פרטים החל מבחירת חומרי הגלם, דרך צורת ההגשה וההרכבה של המנה, וכלה בבחירת הברמנים, השפים והמלצרים.

באילו מקרים מומלץ לשכור את שירותיו של קייטרינג גורמה?

אירועים טובים ניתן גם לערוך עם קייטרינג איכותי רגיל. אולם, ישנם מקרים בהם קייטרינג גורמה לאירועים יתאים בצורה טובה יותר למהות האירוע. במקרה בו אתם מעוניינים לערוך אירועים חברתיים בעבודה, ערבי התרמה, והרמת כוסית, קייטרינג גורמה הוא אפשרות מושלמת להפוך את האירוע ליוקרתי ומכובד, בהתאם לאורחים שיגיעו לאירוע. אירועים אלה לרוב לא נערכים על גבי שולחנות, והכיבוד נאכל בין לבין, במהלך שיחות, נטוורקינג ולעיתים קרובות אף בעמידה. קייטרינג גורמה מגיש בדיוק את סוג האוכל המיוחד והמעניין שניתן "לחטוף" על הדרך.

טיפים לבחירת המנות שיוגשו באירוע

קייטרינג גורמה לאירועים מציע מגוון רחב של מאכלים בשריים, חלביים, קינוחים ועוד. מספר פרמטרים חשובים שינחו אתכם בבחירת האוכל לאירוע:

  • בהתאם לאורחים: לאורחים רבים חשובה הכשרות של האוכל המוגש באירוע. אם אתם בעצמכם שומרי כשרות, או שיש לכם אורחים שהכשרות חשובה להם, מומלץ שלא לשלב בין בשר לחלב, לבחור קינוחי פרווה, וכמובן לא להכניס לתפריט מנות לא כשרות.
  • בהתאם לאירוע: השתדלו להתאים את האוכל לאירוע עצמו ולצורת ההגשה. באירוע בו הקייטרינג מהווה כיבוד, ונאכל בעמידה מומלץ לשלב מנות פתיחה ומתאבנים קטנים, ואילו אירוע אשר סובב סביב הארוחה יוגש על גבי שולחן, וישלב מאכלים גדולים יותר.
  • חשוב למסור למנהל הקייטרינג לו"ז ולשתף אותו בתכנון האירוע.
זכרו שאוכל טוב יוצר אווירה טובה, בהצלחה!