קייטרינג בוטיק

בתקופה זו של השנה יותר ויותר זוגות בארץ נמצאים במרוץ לארגון חתונתם שתערך בעוד כמה חודשי בקיץ, בשיא עונת החתונות, באחד מהאולמות או מגני האירועים. המרוץ כולל בתוכו כמות משימות כמעט בלתי הגיונית, ותוך כל זה, כל אחד מבני הזוג רוצה ליצור אירוע אחר, שונה וכמובן ייחודי.

הזמן הדוחק ,ריבוי המשימות והלחץ מהסביבה מוביל לכך שהרבה זוגות בסופו של יום מתפשרים ומבצעים את אותו שטנץ' רגיל של חתונה אותו כולנו מכירים: מנות פתיחה- פסטלים, מנה עיקרית- סטייק או פרגית, קינוח- סורבה עם סופלה.

אז מה עושים ואיך ניתן ליצור חווית אירוח שונה וייחודית באירוע שלנו? כדי לענות על השאלה פנינו אל צוות המומחים של חברת Coffee & Moreששמחו להרים את הכפפה ולתת לנו כמה טיפים מתוך עולמם הקסום של נישת קייטרינג הבוטיק.

אז מה מאיפה מתחילים?

העצה הטובה ביותר שקיבלנו בצוות המומחים הייתה פשוטה, תקשורת תקשורת ועוד קצת תקשורת. רגע לפני שאתם מחליטים לרוץ קדימה, שבו אחד עם השני ודברו – אין חובה להגיע להסכמ

 באופן מיידי אבל חשוב שתתחילו את התהליך ביחד ותבנו תמונה כללית של האירוע.

כך, יהיה לכם קל הרבה יותר לבחור את האולם, הדי ג'יי וכמובן את שירותי הקייטרינג באירוע שלכם. בייחוד אם בחרתם בקונספט שונה ומרענן שדורש מאמץ מיוחד מעבר לסגירת אירוע והגעה לאולם.

מה לגבי שירותי ההסעדה באירוע?

חשוב מאד לזכור כי בשל תנאי מזג האוויר בארץ עונת חתונות מתחילה מעט אחרי תחילת חודש מאי. אומנם כל חתונה היא מבורכת אבל דחיסת מרבית החתונה לתקופה לחוצה גורמת לאורחים להגיע כמעט בכל שבוע לחתונה או אירוע בסדר גודל דומה ולטעום שוב ושוב ושוב את אותן המנות.

אם שירותי ההסעדה של האירוע שלכם חשובים לכם ואתם מחפשים להעניק לאורחים שלכם זווית קולינרית חדשה ומעניינת מומלץ לבחור בשירותי קייטרינג בוטיק. חשוב לזכור כי שירותי קייטרינג מסוג זה מיועדים לרוב לאירועים קטנים יחסית ופחות לאירועים המוניים שכן כל מנה זוכה לטאץ' אישי של הצוות המקצועי.

קייטרינג בוטיק?

קייטרינג בוטיק, בדומה לכל מוצר בוטיקי אחר הוא קייטרינג בכמות קטנה יחסית ובאיכות גבוהה. משמעות הדבר היא שסוגי המנות אשר יוגשו לאורחים שלכם יהיו שונות כמעט בתכלית מפרגית, אנטריקוט ומנת דג שנוכל לפגוש בכל אירוע היום ויכללו מנות מיוחדות כמו סלסלות פילו ממלאות או טרטלטים מיוחדים וכמובן מגוון קינוחים מרהיב במיוחד.

היום, ניתן למצוא בארץ לא מעט ספקים שונים המצרפים לשם המותג את הביטוי קייטרינג בוטיק כדי למתג את שירותי ההסעדה שלהם כמוצר יוקרתי ולדרוש מחיר גבוה בהתאם. אך, למרות ההבטחות הרבות תגלו שמדובר בקידום שיווקי ולא מעבר לכך.

לכן ההמלצה בנוגע לנושא זה היא ללכת ולטעום את האוכל באירוע  בו פועלים שירותי הקייטרינג ולא להסתמך על הבטחות שיווקיות של בעלי המקצוע.

ומה לגבי המחיר?

אין צורך להיבהל. למרות הצירוף של המילה בוטיק לשירותי הקייטרינג לא מדובר בהוצאה שתבוא על חשבון שמלת הכלה או ליל הכלולות המפנק. למעשה, מחירם של שירותי הקייטרינג הייחודיים אינו גבוה במיוחד ומותאם פשוט לקבוצה ספציפית באוכלוסייה שמעוניינת בשירותי הסעדה שונים היוצרים חווית אירוח אחרת.

גם כאן, אנו ממליצים לכם להגיע לפגישה עם בעלי המקצוע, אך במקביל להגיע לאירוע עצמו ואפילו לבדוק ביקורות באתרי האינטרנט השונים הנוגעים לתחום רגע לפני שאתם חותמים על החוזה.

זכרו תמיד, כי האירוע הוא שלכם ולמרות תכנון מקדים וכמות משימות אינסופי, עליכם לבנות אותו בהתאמה לרצונותיכם. אנחנו ממליצים לכם לנסות ולבדוק קייטרינג בוטיק אחד או יותר לקראת האירוע המתקרב. גם אם תחליטו לוותר על התענוג לפחות תיהנו מאוכל מפנק במיוחד.