חשיבות עיצוב מערכות קירור למסעדות

מערכות הקירור ברוב המסעדות נועדו לפרק זמן קצר יחסית, בייחוד באלה המתגאות בטריות מוצריהן. מהי הכוונה בעיצוב מערכות הקירור ולמי חשוב העיצוב כאשר המערכות נמצאות הרחק מעיניהן הרואות של האורחים?

עיצוב אין תמיד משמעו הנראות החיצונית אלא בא לידי ביטוי גם במערכת הפנימית של המוצר. המענה לעיצוב הארגוני של מערכות הקירור נותן מענה לעובדי המטבח ועשוי לייעל תהליכים, לקצר אותם ולחסוך בזמן עבודה יקר- כל אלה מהווים השפעה ישירה גם על הסועדים שבחוץ.

צוות מאורגן מתחיל בעיצוב ארגוני של כלי העבודה שלו

מניעת כאוס במטבח, עובדי מטבח אבודים שלא מוצאים רכיבים ומוצרי מזון, במיוחד כאשר מדובר בשבוע של מתלמדים (והרי למי אין שבועות כאלה) מתחיל בסדר וארגון במטבח, מערכות קירור מעוצבות בחוכמה, מונעות אי סדר ובלבול במיוחד במקרים אלה ובשעות לחץ, היכולת לזהות את המוצר ואת מקומו עוד לפני שנפתחה דלת המקרר חשובה לאין ערוך ועיצוב חכם זה ישפיע על הורדת הלחץ תוך הורדת צורך החיפוש, כל מוצר מונח במקומו, במקומו ההגיוני, העובד שולח את היד והמוצר כבר שם- קל ופשוט, כעת כל מה שיש לעשות הוא להתחיל לבשל ולהרכיב את המנה

.

מוציאים את הבון בזמן

מה הקשר בין בונים למקררים? כפי שציינו מעלה, מציאת המרכיבים, מוצרי המזון וכיוצא באלה על פני חיפושם, נמצאים באחד מהמקומות הקריטיים והמרכזיים ביותר בעולם המסעדנות והמזון. עיצוב המקררים באופן מותאם למסעדה ולסדרי העדיפויות שלכם יעזרו לכם לזרז את זמן ההגשה והגשת המנות תוך זמן קצר יותר. המצאות על המצרכים הדרושים בהישג יד, גם בעת ההוצאה שלהם תורמת במקרים רבים לזירוז הכנת המנה והוצאתה אל השולחן. זכרו שזמן ההמתנה הוא חלק מדירוג השירות, עיצוב מערכות הקירור באופן מותאם מסעדה שלכם יעזרו לכם לדרג אותו גבוה יותר כבר בשלב ההתחלתי של הכנת המנות.
הבנת התהליך וקיצורו חוסכים כסף רב ולעיתים בעובד נוסף תוך ההבנה שקיצור תהליכי העבודה אינם תלויים תמיד בכמות כוח האדם במטבח.

לא מוצאים את עצמכם במטבח? הגיע הזמן לעיצוב תהליך העבודה

במסעדות כמו במסעדות, כאשר הבטן מקרקרת והחשיבה על המנה מזילה ריר, הסבלנות קצרה ואצלכם במטבח העבודה מרובה, מניעת הסתובבות מבולבלת של עובדי מטבח טועים בחיפוש אחר מצרך זה או אחר, ימזערו את צורך ההמתנה ויאפשרו להם לשלוף את המוצרים תוך זמן קצר, סידור נכון של מערכות הקירור במטבח המסעדה, כך שגם אם נתקלתם בשבוע מלא במתלמדים היכולת למצוא כל דבר ולכוון את העובד תהפוך מפרויקט שלם למשימה הפשוטה ביותר בתהליך הלמידה וההסתגלות, מניעת העבודה כפולה וההכוונה החוזרת. מערכות קירור למסעדות, גם במסעדות גדולות וגם בקטנות חייבת להיות מותאמת צורך ולא, הדבר ישפיע באחוז גבוה מאוד גם על המתרחש מחוץ למסעדה. לקוח עצבני הממתין יותר מפרק זמן סביר להזמנה, "רק" בגלל שנפל על שבוע של "חדשים" מראה מוכר שניתן למנוע תוך הערכה מחושבת וארגון מחושב של מערכות הקירור שלכם. תוך הערכות מוקדמת לתקופות כאלה תוכלו להימנע מתופעה זו במרבית המקרים, התפקוד הרגיל ושידור עסקים כרגיל גם בזמנים כאלה ייעלו את תהליכי העבודה ללא היכר.

השקעת זמן בתכנון מערכות הקירור תביא אתכם לתוצאות ושירות יעיל הרבה יותר ותחזיר את עצמה תוך זמן קצר ביותר.