דוכני מזון יוקרתיים לאירועים

בשנים האחרונות התרגלנו לראות דוכני מזון בהרבה מאוד סוגים של הפקות ואירועים – דוכני מזון באירועים לילדים (המציעים צמר גפן מתוק, נקניקיה בלחמניה וברד בכוס עם קש), דוכני מזון בכנסים מקצועיים (המציעים בעיקר קפה ודברי מאפה), ודוכני מזון בירידים המציעים מכל וכל. לאחרונה מתרחב טרנד דוכני מזון גם לאירועים מסוג אחר – אירועים יוקרתיים, בהם משתתפים אורחים המחשיבים מאוד את סוג האוכל המוגש להם ומצפים לטופ שבטופ. באירועים אלה מככבים דוכני מזון גורמה, המציעים אוכל המוכן בדייקנות, מרכיבים איכותיים, והמוגש בדרך יצירתית ויצוגית.
דוכני מזון יוקרתיים – מתאימים בדיוק לאירוע שלכם
דוכני מזון יוקרתיים מגישים דברי מאכל דוגמת סושי, בשר איכותי, אפילו טאפאסים. כל מה שעונה לתואר "אוכל אצבעות גורמה" הוא כזה שניתן למצוא אותו בדוכני מזון באירועים יוקרתיים, המהווים חוויה של ממש לחיך וללשון.
ניקח כדוגמא דוכן סושי, שפעם היה מאכל לעשירים בלבד, וכיום ניתן למצוא אותו על הרבה מאוד שולחנות בישראל, אולם עדיין – אין דין סושי ככל סושי, ובשל היותו של הסושי טרי וללא בישול, הרי שאיכותו נקבעת במידה משמעותית על פי איכות מרכיביו – את הצד הטוב והמובחר של הסושי תוכלו למצוא בדוכני מזון איכותיים באירועי גורמה, שיוכן לנגד עיניהם של האורחים שלכם על ידי מגלגלי סושי מוסמכים הלבושים במיטב המסורת, שאף יפנקו את הטועמים בכוס סאקה משמח לבב אנוש.
בסדר, בסדר, לא רק סושי. הבה נשטוף לכם קצת את העינים (וניתן לבלוטות הרוק שלכם לעבוד קצת) – דיברנו קצת על דוכני בשר למיניהם. ניקח את זה עוד צעד קדימה, ונאפשר לכם לדמיין את דוכני הרוסטביף הנפרס בדייקנות ומונח לצד חרדל גורמה איכותי, דוכני ההמבורגר המיוחדים המגיעים בהרכבים שכמותם לא תקבלו ברשתות המזון המהיר, או אולי דוכני טורטיות מקסיקניות שעושות שמח בפה, דוכני פירות אקזוטיים (היישר מהקאסט של "הישרדות"), ואפילו דוכני סנדויצ'ונים, אבל לא – לא כאלה שקונים במכונה – כאלה שעשויים מלחם איכותי ומתפצפץ שנאפה זמן קצר לפני האירוע, כאלה שנעשה בהם שימוש בממרחים משובחים (ולא כאלה שמגיעים מהסופר), כאלה שמוכנסים לתוכם הירקות הטריים ביותר, הגבינות המשובחות ביותר, הסלטים המעניינים ביותר....אין לזה סוף. באמת.
דוכני מזון לשוקולד גורמה – ללקק את האצבעות
אחד הטרנדים המרכזיים והטעימים ביותר באירועים כיום, הינו דוכני מזון המתמקדים בשוקולד – אותו מתוק מתוק וממכר, ששום ארוחה אינה שלמה בלעדיו. הכיף הגדול בדוכן מזון שוקולדי הוא שבאותו אירוע, השוקולד הוא לא הקינוח אלא המנה העיקרית...
בדוכני מזון שוקולדיים נמצאת בדרך כלל כוכבת הערב, הלא היא מזרקת השוקולד – כל אורח ואורחת, מצעיר ועד זקן יוזמנו להושיט את האצבע ולהגיש אל פיהם שוקולד נוזלי, חם ומתוק (למי שלא מתביישים, אפשר אפילו להשתמש בכוס קטנה...). לצד מזרקות השוקולד, תוכלו למצוא אטרקציות שוקולדיות נוספות, דוגמת מבחר פרלינים קטנטנים מעוצבים בדקדקנות ובתשומת לב מירבית, מזרקי שוקולד האהובים מאוד על ילדים (ועל מבוגרים, כשהם חושבים שאף אחד לא מסתכל) וגם מינים שונים של שוקו חם, העשוי מאבקת שוקולד איכותית, אליו ניתן להוסיף טעמים מיוחדים (מיצויי פירות או ליקרים ואלכוהול. את הטעם הזה האורחים שלכם באמת לא ישכחו).
בשורה התחתונה – דוכני גורמה באירוע גורמה הם וואו
כיום, כשמגיעים אורחים לאירוע ורואים דוכני מזון , הם לא תמיד מצפים למצוא אוכל גורמה מרגש, וזו בדיוק ההזדמנות שלכם להפתיע אותם בדיוק במקום שהם לא מצפים לו – דוכני מזון גורמה, איכותיים במיוחד, ייצוגיים להפליא, שישאירו את האורחים שלכם מופתעים ונרגשים (וגם מגיעים לסיבוב נוסף, ועוד אחד, ושוב). רק אל תשכחו לטעום בעצמכם, כן ?